Разпределение на стипендиите предоставени от Фондация „Фондацията“, с финансовата подкрепа на телевизия bTV в рамите на конкурса „Талантът обича всяко дете“ 2017 г.:

„STEM 6+“

  1. Александър Яворов Трифонов – едногодишна стипендия за обучение в клуб „STEM 6+“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Александър Иванов Иванов – едногодишна стипендия за обучение в клуб „STEM 6+“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Леон Стефанов Борисов – със стипендия за обучение в клуб „STEM 6+“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Александър Антонов Петрунов – със стипендия за обучение в клуб „STEM 6+“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„STEM 8+“

  1. Аксиния Делян Кръстева – едногодишна стипендия за обучение в клуб „STEM 8+“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Калина Ивайлова Гелкова – едногодишна стипендия за обучение в клуб „STEM 8+“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Йордан Атанасов Христосков – със стипендия за обучение в клуб „STEM 8+“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Ивайло Ивайлов Георгиев – със стипендия за обучение в клуб „STEM 8+“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Роботика“

  1. Любомир Иванов Иванов – едногодишна стипендия за обучение в клуб „Роботика“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Александър Георгиев Георгиев –  едногодишна стипендия за обучение в клуб „Роботика“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Дилян Генчев Иванов – със стипендия за обучение в клуб „Роботика“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Максим Иванов Кехайов – със стипендия за обучение в клуб „Роботика“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Инженерство и архитектура“

  1. Давид Красимиров Панамски – едногодишна стипендия за обучение в клуб „Инженерство и архитектура“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Никола Иванов Господинов – едногодишна стипендия за обучение в клуб „Инженерство и архитектура“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Венцислав Стефанов Тодоров – със стипендия за обучение в клуб „Инженерство и архитектура“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Симеон Юлиев Петров – със стипендия за обучение в клуб „Инженерство и архитектура“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Изобразително изкуство“ 7+

  1. Божана Янош Георгиева – със стипендия за обучение в курс „Рисуване 7-10 г.“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Михаела Олег Цветкова – със стипендия за обучение в курс „Рисуване 7-10 г.“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Людмила Владимирова Симеонова – със стипендия за обучение в курс „Рисуване 7-10 г.“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Ивон Владимирова Кръстева – със стипендия за обучение в курс „Рисуване 7-10 г.“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  5. Ема Здравкова Величковаа – със стипендия за обучение в курс „Рисуване 7-10 г.“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Изобразително изкуство“ 10+

  1. Донна Мирославова Карабурова – едногодишна стипендия за обучение в курс „Академично рисуване“/“Илюстрация“ – по избор, за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Николай Николаев Желязков – едногодишна стипендия за обучение в курс „Академично рисуване“/“Илюстрация“ – по избор, за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Георги Светославов Симеонов – със стипендия за обучение в курс „Академично рисуване“/“Илюстрация“ – по избор, за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Цветелина Венциславова Дескова – със стипендия за обучение в курс „Академично рисуване“/“Илюстрация“ – по избор, за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  5. Денис Илианов Петров –  със стипендия за обучение в курс „Академично рисуване“/“Илюстрация“ – по избор, за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Театър“ 8+

  1. Елица Атанасова Ошавкова – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Далия Василева Стоицева – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Карола Трайчова Трайчова – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Стефан Калинов Спасов – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  5. Йоана Петрова Станиславова – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Театър“ 10+

  1. Лия Николаева Желязкова – едногодишна стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Анастасия Василева Стоицева –  едногодишна стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Иван Петков Мутафчйски – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Иван Пламенов Стойчев – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  5. Моника Александрова Динова – със стипендия за обучение в „Детска театрална школа“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.

„Творческо писане“

  1. Ясна Руменова Гаванозова – едногодишна стипендия за обучение в клуб „Млад писател“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  2. Миряна Емилова Тачева – едногодишна стипендия за обучение в клуб „Млад писател“ за стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  3. Моника Станимирова Илиева – със стипендия за обучение в клуб „Млад писател“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.
  4. Бойко Пламенов Стойчев – със стипендия за обучение в клуб „Млад писател“ за първия срок на стипендиантската учебна 2017/2018 г.